השכרת צ'ילרים

במסגרת השירותים שחברת אלרם מספקת בתחום הקירור ומיזוג האוויר, משכירה החברה צ'ילרים חדישים, עוצמתיים ויעילים במיוחד למפעלים, גופים תעשייתיים, אירועים גדולים ועוד. הצ'ילרים מבית אלרם מבטיחים קירור יעיל ואפקטיבי במיוחד, גם עבור חללים גדולים וגם במקרה בו נדרשת עבודה רצופה לטווח ארוך. נוכל להציע לכם יחידות שקטות במיוחד וחסכוניות באנרגיה, שישמרו על סביבה נקייה וחפה מרעשים.

 

השכרת צ'ילרים

 

צי הצ'ילרים המודרני של חברת אלרם כולל יחידות המצוידות במחברים מהירים אשר מציעות סקאלת עוצמות רחבה במיוחד, בתפוקה שנעה בין 10 ל-200 טון. בנוסף, מציעה החברה מזגנים ניידים בתפוקות של 5-50 טון קירור ביחידה אחת ויחידות טיפול אוויר ניידות בהספק של CFM4,000-30,000.

יש באפשרותנו להציע את שירותי השכרת הצ'ילרים הן למקומות קטנים יחסית והן למפעלי ענק. המענה, השירות והאיכות יישארו תמיד באותה רמה גבוהה, כך או כך.

 

לאלרם ניסיון עשיר בהשכרת צ'ילרים ומערכות קירור בכל אחד מהמקרים הבאים:

 

    קריסה או תגבור של מערך הקירור

√     תחזוקה מונעת של מערך הקירור הקיים

√     מיזוג מבנים זמניים

√    אספקת צ'ילר זמני עד להגעת צ'ילר קבוע

 

את הצ'ילרים ניתן להשכיר לטווח קצר - עבור אירועים פרטיים או מקרי חירום נקודתיים, ואף לטווח ארוך - לטובת קירור יומיומי של חללים גדולים במפעלים ואף לצינון ומיזוג משרדים. אנשי המקצוע המנוסים של אלרם יהיו זמינים עבור הלקוח 24/7 ויעשו הכל כדי להבטיח עבודה יעילה. בכל עת נוכל לוודא שהצ'ילר פועל כשורה ושאין בו כל תקלות אשר עשויות להפריע לעבודתו - הודות למערכות השליטה ובקרה המשוכללות בהן אנו נעזרים.

 

קירור יומיומי של חללים גדולים במפעלים

 

alramtable